Za nami ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym. Żegnamy się z sentymentem ale i radością tego co przed nami. To był bardzo udany rok szkolny, pełen nauki przez zabawę, pełen wycieczek, akademii, spotkań w grupach i polskich filmów i bajek.

Żegnamy się na chwilę, by powrócić po wakacjach jeszcze bardziej spragnionym wiedzy i tego wszystkiego co daje sobotnia szkoła. Wyciągamy lekcje z porażek i nieudanych projektów, jesteśmy dumni z sukcesów naszych podopiecznych. To był dobry rok szkolny, będziemy go wspominać z uśmiechem na twarzy.

Życzymy bezpiecznych i udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

 

04.07.2025- INFORMACJE – zakończenie roku szkolnego 17.07.2025- NAUCZYCIEL POSZUKIWANY