Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja klasa pani Magdy Brylińskiej przygotowała piękną i wzruszającą akademię patriotyczną. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali program artystyczny, przypominając najważniejsze wydarzenia związane z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja w 1791 roku – pierwszej w Europie i drugiej na świecie nowoczesnej konstytucji. Był to dokument, który miał umocnić państwo i wprowadzić ważne reformy dla dobra obywateli.

Podczas uroczystości nie zabrakło patriotycznych pieśni, recytacji oraz chwil pełnych refleksji i wzruszeń. Akademia była również okazją do przypomnienia innych ważnych świąt majowych – 1 maja, czyli Święta Pracy, oraz 2 maja – Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, kiedy szczególnie okazujemy szacunek naszym narodowym barwom.

Kulminacyjnym momentem wydarzenia był niezwykły finał akademii. Na zakończenie z sufitu spadły setki biało-czerwonych balonów, wywołując ogromne emocje, radość i zachwyt całej społeczności szkolnej.

Serdecznie dziękujemy klasie pani Magdy Brylińskiej za przygotowanie tak wyjątkowej uroczystości oraz wszystkim osobom zaangażowanym w jej organizację.

15.04.2026- Dzień Patrona, Dzień Janusza Korczaka 16.05.2026- Dziękujemy Barclays za zaangażowanie w Dzień Rodziny